تالار

شاخص کل در معاملات امروز با رشد ۲۰۴ واحدی به عدد ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، در پایان معاملات امروز اکثر شاخص ‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۲۰۴ واحد رشد معادل ۰.۰۷ درصد به ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید و شاخص‌ قیمت با ۵۵ واحد افزایش معادل ۰.۰۷ درصد به ۷۴ هزار و ۸۹۹ واحد دست یافت.

بر این اساس، شاخص کل هم وزن با ۱۵۳ واحد کاهش به ۷۶ هزار و ۹۱۵ واحد رسید، شاخص قیمت هم وزن با ۱۰۲ واحد افت، به ۵۱ هزار و ۴۸۷ واحد و شاخص آزاد شناور با ۳۲۷ واحد کاهش به ۳۱۷ هزار و ۶۰۳ واحد منتهی شد.

در این میان، شاخص بازار اول با ۸۹ واحد افت به ۲۰۲ هزار و ۵۳۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۴۴۸ واحد رشد معادل ۰.۲۶ درصد، به ۵۶۶ هزار و ۷۰۰ واحد رسید.

در معاملات امروز،  ۵ نماد فارس با ۶۹۶ واحد، فخاس با ۱۵۶ واحد، فولاد با ۱۴۹ واحد، فملی با ۱۴۰ واحد و پارسان با ۱۲۸ واحد  رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

 نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام نشان می دهد: قیمت سهام نمادهای «ثنوسا، وساخت، غدشت، غنوش، سصفها، فرآور و غشاذر» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «ثاباد، خچرخش، خنصیر، کگاز، خمحرکه، فاما و خمحور» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند .

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۳۷۷ هزار نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۹۴۶ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۶ هزار و ۳۰ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار