تالار

در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ شهریورماه ۹۸، شاخص کل با ۴.۷۱ درصد افزایش به رقم ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا) و به نقل از مدیریت آمار و اطلاعات شرکت بورس تهران، در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ شهریور ۹۸ ، شاخص کل با ۱۲ هزار و ۵۴۷ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

شاخص کل هم وزن با ۴ هزار و ۷۹۰ واحد افزایش معادل ۶.۶۴ درصد  به رقم ۷۲ هزار و۱۲۵  واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول با ۹ هزار و ۱۶۷ واحد افزایش به رقم ۲۰۲ هزار و ۵۳۴ واحد دست یافت و شاخص بازار دوم با ۲۵۲ هزار و ۹۵ واحد افزایش عدد ۵۶۶ هزار و ۷۰۱ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول ۴.۴۷درصد افزایش و شاخص بازار دوم  با ۴.۶۷ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۸۰ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۴۱.۴ درصد افزایش یافت.

در ضمن، تعداد ۲۴۰ هزار و ۵۵ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۲ میلیون و ۲۷ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۴ درصد و ۲ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که  تعداد ۳۵۷ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۳ هزار و ۷۴۵ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۲۴۶ درصد و ۲۳۴ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱۲۱ میلیارد ریال معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار