شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۱۹۷۵ واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد و به عدد ۲۸۶ هزار و ۱۱۴ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با ۹۲ واحد افزایش به رقم ۷۸هزار و ۱۹۱ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۷۴ هزار و ۹۰۷ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۹ واحدی به عدد سه هزار و ۷۷۶ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۳۹۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۴۹۶ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای رمپنا، فملی و فولاد به ترتیب با ۳۲۸، ۲۷۵ و ۲۵۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای اخابر، کچاد و ونیکی به ترتیب با ۱۵۷، ۵۲ و ۵۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، شپنا و فولاد پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و  فلزات اساسی و صنایع شیمیایی جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس در دومین روز کاری هفته روند رو به رشد خود را ادامه داد و  با رشد بیش از ۱۹۷۵ واحدی از کانال ۲۸۶ هزار واحد عبور کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار