.

شرکت های آتیه داده پرداز و تولید فیبر ایران پی گیر افزایش سرمایه خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت آتیه داده پرداز اعلام کرد که اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه اعلام شده و این اقدام را بدون مانع اعلام کرده است.

«اپرداز» قصد دارد براساس گزارش توجیهی افزایش سرمایه مصوب هیات مدیره در ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ سرمایه خود را از مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال به مبلغ یک هزار میلیارد ریال معادل ۳۳ درصد افزایش دهد. این افزایش از محل سود انباشته تامین می شود و به منظور اصلاح ساختار مالی است.

گفتنی است؛ انجام افزایش سرمایه به شرط موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

از سوی دیگر شرکت تولید فیبر ایران اعلام کرده است که پیشنهاد هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده می برد.

«چفیبر» اعلام کرد که پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار و ۳۴۶ میلیارد و ۹۲۵میلیون و۳۰۷هزار ریال به مبلغ یک هزار و ۸۰۰میلیارد ریال معادل ۳۳درصد را ارایه کرده است. این افزایش سرمایه قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین شده و به منظور تأمین سرمایه در گردش به منظور جبران کمبود نقدینگی واردات انواع محصولات چوبی که در تاریخ ۱۱شهریور۱۳۹۸ به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

شایان ذکر است؛ اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می شود و انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع