سرمایه گذاری بوعلی

شرکت سرمایه گذاری بوعلی صورت های مالی ۶ماهه پرتفوی بورسی خود را با افزایش ۲هزار و ۴۶۳میلیارد و ۸۶میلیون ریالی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری بوعلی در اطلاعات و صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱مرداد۱۳۹۸ با سرمایه یک هزار و ۶۰۰میلیارد ریالی سود هرسهم را ۴۷۶ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۷۵۶میلیارد ریال اعلام کرده است که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته رشد ۴۷درصدی داشته است؛ همچنین سود خالص آن با افزایش ۴۸درصدی به ۷۶۲میلیارد ریال رسیده است و سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۹۵درصدی مبلغ یک هزار و ۲۹۶میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس را با افزایش دو هزار و ۴۶۳میلیارد و ۸۶ میلیون ریالی منتشر کرد، همچنین بهای تمام شده آن را با افزایش ۳۹۹میلیارد و ۳۷۶میلیون ریالی مبلغ ۲هزار و ۵۲۱میلیارد ریال اعلام کرد؛ علاوه بر این ارزش بازار را با افزایش دو هزار و ۲۶۰میلیارد ریالی مبلغ چهار هزار و ۹۸۴میلیارد ریال منتشر شده است.

در صورت ریز معاملات سهام بورسی تحصیل شده این شرکت طی دوره مورد گزارش کل مبلغ اعلامی یک هزار و ۱۱۵میلیارد ریال است، همچنین در صورت ریز معاملات سهام بورسی واگذار شده کل مبلغ واگذاری را یک هزار و ۱۳۳میلیارد ریال رقم خورد که در پی آن سود واگذاری ۳۷۲میلیارد و ۳۱۹میلیون ریال منظور شده است.

در برآوردی که این شرکت از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی خود دارد اعلام شده است که شرکت فاقد تسهیلات و هزینه های مالی است، همچنین برنامه ای جهت تامین مالی برای سال مالی آینده ندارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع