وی ورک

شرکت wework یکی از بارزترین شرکت های تامین کننده دفاتر کاری برای استارتاپ ها در کشورهای مختلف دنیا، تصمیم به عرضه اولیه سهام خود در بورس نیویورک دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت wework از سال ۲۰۱۰ میلادی در حوزه املاک و مستغلات آمریکا فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت اصلی آن، ارائه خدمات به استارتاپ های حوزه تکنولوژی است.

یکی از مهم ترین حوزه های فعالیت این شرکت، تامین دفاتر کاری برای این استارتاپ ها به صورت رایگان است.

بر اساس این گزارش، شرکت وی ورک wework  قصد دارد تا در حدود تا ۱۲ میلیارد دلار از ارزش خود را به صورت سهام در عرضه اولیه ارائه کند .

این شرکت ۴۷ میلیارد دلاری تصمیم دارد تا تنها جزئی از ارزش خود را به صورت عرضه اولیه ارائه خواهد کرد .

کارشناسان معتقدند وی ورک حتی با این مقدار عرضه اولیه می تواند تحولی عظیم را در صنعت شرکت های استارتاپ ایجاد کند و به این ترتیب، شرکت اوبر و اسنپ و ایر ای ان بی(Airbnb) می توانند با رشد قیمت سهام همراه شوند.

به نظر می رسد وی ورک تمایلی ندارد تا مراحل عرضه اولیه و مشاوران این عرضه فاش شوند و هیچ سوالی را در این خصوص جوابگو نبوه است.

کارشناسان تخمین زده اند که شرکت وی ورک برای تامین مالی برخی از پروژه های آتی خود باید تامین مالی از طریق بازار سهام را در پیش بگیرد .

شرکت وی(We) که در واقع شرکت مادر وی ورک(Wework)، وی گرو(Wegrow)، وی لیو(Welive) است در سال جاری به هلدینگ تبدیل شد و از "وی ورک" به شرکت "وی" تغییر نام داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل