هوش مالی

به دلیل حساسیت سهامداران فعال بازار سرمایه نسبت به تغییرات مقررات در این بازار ، دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه «سنا»  و به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران، این مرکز که مهمترین هدف خود را آموزش و آگاهی بخشی به فعالان بازار سرمایه قرار می داند، بنا به درخواست فعالان بازار سرمایه و پس از تغییراتی که در بطن مقررات بازار پایه فرابورس ایران به منظور مدیریت ریسک دارایی های سهامداران این بازار رخ داد، دوره ای برای آشنایی با قوانین و مقررات بازار پایه برگزار می کند.

در این دوره، ساختار معاملاتی فرابورس ایران، بررسی تغییرات قوانین بازار پایه و شرح تفصیلی دستورالعمل معاملاتی جدید بازار پایه، حراج های تعریف شده در این دستور العمل و شناخت قوانین مربوط به برگزاری حراج و لغو معاملات به طور مشروح، به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

 در پایان این دوره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود که با شناخت کامل از قوانین جدید بازار پایه فرابورس ایران، با آگاهی بیشتری به این بازار وارد شوند.

گفتنی است دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در روز سه شنبه، سوم مهرماه سال جاری در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره می توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه، اول مهرماه با شماره های ۰۲۱۶۶۷۲۴۵۴۵ - ۰۲۱۶۶۷۲۰۵۰۹- ۰۲۱۶۶۷۴۰۵۰۹ - ۰۲۱۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس گرفته یا به صورت حضوری در محل این شرکت به آدرس تهران - خیابان حافظ، شماره ۱۹۲، ساختمان بورس اوراق بهادار، طبقه ۱۸ مراجعه کنند. همچنین ثبت نام آنلاین نیز امکان پذیر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه