.

سرپرست ناشران بازار پایه فرابورس ایران در مورد آخرین وضعیت شرکت مواد ویژه لیا با نماد شلیا، گفت: موانع مربوط به بارگذاری اطلاعات در راستای اخذ توکن توسط این شرکت در سامانه کدال رفع شده و به محض بارگذاری اطلاعات، نماد «شلیا» بازگشایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، زهرا زارع سرپرست ناشران بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران با اشاره به اینکه دلیل اصلی تعلیق و به تبع آن لغو پذیرش نماد شلیا عدم اظهار نظر حسابرس نسبت به صورت‌های مالی سالانه منتهی به ۳۱/۰۵/۱۳۹۷ بوده، گفت: پس از عدم اظهار نظر حسابرس این موضوع در هیات پذیرش مطرح و در پی بررسی‌های صورت‌گرفته، تصمیم بر لغو پذیرش شرکت مواد ویژه لیا گرفته شد.

به گفته وی به استناد اطلاعیه منتشرشده در نهم بهمن‌ماه سال ۹۷ در کدال، لغو پذیرش شلیا از بازار دوم فرابورس ایران به عموم مخاطبان اعلام شد.

زارع یادآور شد که با توجه به مشکلاتی که در صورت‌های مالی سال منتهی به پایان مردادماه ۹۷ و مسائلی که در خصوص انتخاب هیات مدیره شرکت مواد ویژه لیا وجود داشته، نماد شلیا متوقف شد و افزود: از آنجا که موانع مربوط به بارگذاری اطلاعات توسط ناشر در سامانه کدال برطرف شده است، این نماد معاملاتی به محض بارگذاری اطلاعات، بازگشایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس