پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۲۳ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال به ۵۲۰ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با سرمایه ثبت شده ۷ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۹۷ میلیارد و ۳۰۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۹۷ میلیارد و ۲۵۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۷۹ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال به ۳۷۶ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال رسید. همچنین ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نیرو نیز با افزایش ۱۲۳ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال معادل ۵۲۰ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۳ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال به مبلغ ۴۹ میلیارد و ۴۰۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۵ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۳ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع