دارو

ارزش بازار شرکت هلدینگ داروپخش در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۳ هزار و ۷۹۱ میلیارد و ۳۳۴۲۲۳ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۸۴۹ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت هلدینگ داروپخش با سرمایه ۸۴۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت هلدینگ داروپخش با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۴۸۴ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۱ هزار و ۵۷ میلیارد و ۹۵۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹۶ میلیون ریال به یک هزار و ۴۸۴ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار شرکت هلدینگ داروپخش با افزایش ۱۳ هزار و ۷۹۱ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال معادل ۴۴ هزار و ۸۴۹ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وپخش" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال به مبلغ ۴ میلیارد و ۶۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت هلدینگ داروپخش طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع