کتاب

انتشارات بورس، جلد سوم و چهارم کتاب مرز موفقیت را با حمایت مالی تامین سرمایه سپهر، منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کتاب مرز موفقیت دربرگیرنده مباحثی درخصوص روانشناسی معامله گر است و برای تمام معامله‌گران و سرمایه گذاران نگاشته شده که می خواهند در دنبال کردن برنامه هایشان نظم و انضباط داشته باشند.

این کتاب که بر نقش روانشناسی شخص معامله‌گر در میزان موفقیت او تاکید می‌کند، به قلم آدرین لاریس طغرایی نگاشته شده و توسط مهدی صفایی قادری و محبوبه حاجی زاده به زبان فارسی برگردانده شده است.

به گفته او، لبه موفقیت بیان می کند هنگامی که روش معاملاتی با شکست روبه رو شد و وقتی تمام تئوری ها با واقعیت بازار مطابقت نداشت، چگونه عادت‌های مفید و ثبات ذهنی به موفقیت در سرمایه گذاری کمک می‌کند.

آدرین لاریس طغرایی در پایان این کتاب چهار جلدی می گوید: اگر بدانید چه چیزی شادی و نشاط را در زندگی شما به همراه دارد، می توانید روی افکار و انرژِیتان تمرکز کنید، انرژی مثبتی که از انجام این امور در شما به وجود می آید در بخش های دیگر زندگی‌تان مثل سرمایه گذاری و معاملات نیز نفوذ خواهد کرد و فرصت های جدیدی را برای رسیدن به موفقیت پیش روی تان خواهد گذشت.

این مجموعه ۴ جلدی متفاوت، با نثری روان و صمیمی را می توانید از انتشارات بورس تهیه کنید.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب " مرز موفقیت " را با مراجعه به فروشگاه انتشارات بورس واقع در تهران میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک 25، تلفن 88648192 یا ازhttp://www.boursepub.ir تهیه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری