تالار

شرکت های بیمه کوثر، قند هکمتان و البرز دارو اطلاعیه شفاف سازی افزایش سرمایه های خود را منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، هیات مدیره شرکت بیمه کوثر قصد دارد به مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه ۶۰درصدی را پیشنهاد دهد.

"کوثر" در اطلاعیه خود اعلام کرده است که قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۴هزار میلیارد ریال معادل ۶۰درصد افزایش دهد. این افزایش سرمایه از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها تامین می شود و به منظور اصلاح ساختار حساب به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

از سوی دیگر شرکت قند هکمتان اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی خود را نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه را منتشر کرد.

"قهکمت" سرمایه خود را از مبلغ ۲۷۳میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال به مبلغ ۴۱۰میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال معادل ۵۰درصد از محل سود انباشته افزایش می دهد. این اقدام به منظور حفظ منابع هزینه شده در طرح توسعه و بهسازی در سالهای ۱۳۹۵ الی ۱۳۹۷ ارایه می شود.

همچنی شرکت البرز دارو در اطلاعیه ای اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۱۸درصدی خود را منتشر کرده است.

"دالبر" قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ یک هزار و ۸۶۰میلیارد ریال به مبلغ ۲هزار و ۲۰۰میلیارد ریال معادل ۱۸درصد افزایش دهد. این اقدام قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین و صرف خرید ماشین آلات تولید و اتمام پروژه های انبارها و خط مایعات شود .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع