سیمان

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود ۵۹ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری شرکت و توسعه صنایع سیمان با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸ هزار و ۶۷۰ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۸ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۶۷ میلیارد و ۴۲۹ میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با افزایش یک هزار و ۷۹۷ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۴۶۷ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیدکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۳ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۳ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۹ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۵ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع