پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، با افزایش یک هزار و ۶۰ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال به ۸ هزار و ۵۲۲ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷ هزار و ۴۶۱ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۳ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال به ۳ هزار و ۸۳۳ میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با افزایش یک هزار و ۶۰ میلیارد و ۷۱۲ میلیون ریال معادل ۸ هزار و ۵۲۲ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۶ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال به مبلغ ۴۸ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۱ میلیارد و ۸۱۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۰ میلیارد و ۳۳۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع