پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳۰ میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با سرمایه یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۱۵ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶ هزار و ۹۶۴ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸۲ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال به ۲ هزار و ۹۹۸ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران نیز با افزایش ۱۴۵ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۱۱۰ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱۳ میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال به مبلغ ۱۴۴ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۰ میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۹۶ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع