شاخص

امروز ، شاخص بورس تهران از کانال ۳۲۰ هزار واحد عبور کرد. شاخص هم وزن نیز با ۲۴۱۳ واحد افزایش به رقم ۹۳ هزار و ۹۶۴ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۳۲ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۴۹ هزار و ۵۲۲ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۴۲۴۷ واحد را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد و ۷۷۹ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۵۱۱ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲۲۲۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "فولاد"، "اخابر" و "ومعادن" به ترتیب با ۷۴۳، ۲۶۵ و ۲۴۳ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "شبندر"، "شپنا" و "شیراز" به ترتیب با ۱۱۰، ۸۰ و ۳۴ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "خساپا" و "وبصادر"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و فلزات اساسی و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا،  تدپیکس با افزایش ۵۶۱۴ واحد از کانال ۳۲۰ هزار واحد عبور و رکورد جدیدی ثبت کرد. به گفته کارشناسان ، تداوم ورود نقدینگی های جدید به بازار، عملکرد شرکت ها در شهریور ماه، سیگنال های جهانی و کاهش تنش های بین المللی عوامل تداوم رشد شاخص هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار