چکاپا

شرکت گروه صنایع کاغذی پارس در صورت های مالی ۹ماهه اعلام کرد که سود هرسهم را ۴۶۹ریال پوشش داده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت گروه صنایع کاغذی پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۹ماهه منتهی به ۳۱مرداد۱۳۹۸ برای هرسهم ۴۶۹ریال سود پوشش داده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را یک هزار و ۱۹۰میلیارد ریال، سود خالص را یک هزار و ۱۰۵میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۵۴میلیارد ریال اعلام کرد.

"چکاپا" در تشریح اهداف خود در رابطه با تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که به منظور افزایش ظرفیت خمیرسازی، جایگزینی تولید کاغذ فلوتینگ با کاغذ دولایه رو سفید (top white )، کاهش بهای تمام شده محصولات، از حدود یکسال پیش برنامه هایی در دست اقدام بود که بهبود عملکرد کوره آهک واحد ریکاوری بویلر، راه اندازی واحد های پیت گیری جدید، محوطه سازی برای دپوی باگاس از جمله این اقدامات بوده است.

همچنین بخشی از دارایی های در جریان ساخت که در صورت های مالی ۶ماهه اشاره و اکنون بخشی از آن به بهره برداری رسیده در راستای حصول این اهداف بوده است.

 برنامه توسعه محصولات یا خدمات جدید؛

همانطور که اشاره شد برنامه جایگزینی تولید کاغذ دولایه به جای کاغذ فلوتینگ یکی از برنامه های توسعه محصول این شرکت است.

این شرکت پیش بینی کرد که با راه اندازی شرکت پارس طبیعت، سود هر سهم شرکت کاغذ پارس به دلیل ۹۹.۹۹درصدی مالکیت در آن شرکت در طول یکسال به ملغ ۷۵۰ریال افزایش یابد.

همچنین هدف از اجرای طرح در شرکت پارس طبیعت سلولز، تولید روزانه۴۰تن ظروف یکبار مصرف سلولزی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع