شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان

شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در صورت های مالی۱۲ماهه سود هرسهم را یک هزار و ۴۹۶ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در اطلاعات و صورت های مالی۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را یک هزار و ۴۹۶ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی دوره یکساله خود را ۴۰۴میلیارد و ۹۸۸میلیون ریال، سود خالص را ۸۹۸میلیارد و ۳۳۱میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۹۲۸میلیارد و ۵۵۲میلیون ریال اعلام کرد.

«کرمان» در گزارش منتشر شده نسبت به مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷، اعلام کرده است که سود خالص شرکت ۶۳۱درصد افزایش، سود عملیاتی را با ۲۲۲درصد افزایش و سود انباشته در پایان دوره با ۶۴۸درصد افزایش مواجه شده است.

از سوی دیگر، در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس، پرتفوی خود را با افزایش ۹میلیارد و ۶۱۳میلیون ریال اعلام کرده است. همچنین مبلغ واگذاری سهام واگذار شده در این مدت را ۴۱۹میلیارد و۶۴۷میلیون ریال اعلام شد و سود این واگذاری ها به ۱۴۹میلیارد و ۶۱۴میلیون ریال اعلام رسید.

این شرکت کل مبلغ بهای تمام شده سهام خریداری شده در مدت مورد گزارش را ۲۶۳میلیارد و ۲۳۳میلیون ریال اعلام کرد.

«کرمان» در تشریح سایر برنامه های با اهمیت دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۹ اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری جدید در بازار سرمایه، بورس و اوراق بهادار و تشکیل پرتفوی سرمایه گذاری با ادامه واگذاری دارایی های غیرمولد انجام دهد. همچنین با سایر سهامداران جهت تقسیم حداکثری سود در مجامع شرکت آرین ماهتاب گستر(سهامی خاص) تعامل کرده است. همچنین با سایر سهامداران شرکت آرین ماهتاب گستر جهت معرفی و ورود شرکت مزبور و شرکتهای تحت پوشش آن به بازار سرمایه مذاکره داشته است.

این شرکت همچنان پیگیری و اتمام پروژه های سرمایه گذاری نیروگاهی (تجدیدپذیر- فسیلی- بخار) است. علاوه بر این پیگیری لازم جهت تبدیل بدهی های ارزی به ریالی و کاهش ریسک نوسانات نرخ ارز در دستور کار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع