شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس

شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در صورت های مالی میان دوره‌ای ۳ ماهه برای هرسهم ۳۲ ریال سود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ برای هرسهم ۳۲ ریال سود ساخت.

این شرکت طی ۳ ماه فعالیت خود سود عملیاتی را ۶۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال، سود خالص را ۲۹ میلیارد و ۷۳۴ میلیون ریال و زیان انباشته در پایان دوره را ۲۷۶ میلیارد ریال اعلام کرده است.

«ددام» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که اهداف و راهبردهای آتی مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات تقویت برند و افزایش سهم بازار محصولات انسانی بیمارستانی، توسعه محصولات دامپزشکی در حوزه های تولید محصولات جدید و افزایش صادرات، مشارکت وهمکاری با شرکتهای توزیع در جهت تسهیم بهتر منافع و کمک به کاهش دوره وصول مطالبات است.

این شرکت برای سال جاری، حداقل ۱۵درصد افزایش نرخ فروش پیش بینی کرده و حداقل ۲۰درصد افزایش در قیمت خرید سال جاری پیش بینی شده است. این موضوع بدون آثار احتمالی تغییرات نرخ ارز است.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که تسهیلات دریافت شده و سررسید شده از بانک های سینا و رفاه به مدت سه سال امهال و اقتصاد نوین تمدید شد.

از سوی دیگر تسویه تسهیلاتی که سررسید آن در دوره مذکور است و اخذ تسهیلات معادل تسهیلات تسویه شده انجام می شود و نیز پیگیری وصول تسهیلات ۳۰۰میلیارد ریالی اقتصاد مقاومتی از کارگروه توسعه ملی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع