کتاب

اگر بخواهید آماده یک ارائه یا هدایت جلسه بررسی عملکرد سالانه شوید یا تصمیم سختی پیش روی شما قرار دارد یا یک مسئله بغرنج را پشت سر گذاشته‌اید، یا اگر بخواهید ایده تجاری خود را ارزیابی کنید یا خودتان را بهتر بشناسید این کتاب به شما کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کتاب «پنجاه مدل تصمیم‌گیری برتر» تالیف میکائیل کروگروس و رومن چیلر ترجمه شاهین احمدی و نگین رنجبر در ۱۵۹ صفحه توسط انتشارات چالش منتشر شده است.

این کتاب برای تمام افرادی که روزانه با افراد دیگر روبرو هستند مفید است. خواه یک معلم، استاد، خلبان یا مدیر ارشد باشید، بارها و بارها با همین سوال مواجه می شوید: چگونه تصمیم بگیریم؟ چگونه می توانم به خودم انگیزه بدهم؟ چگونه می توانم چیزها را تغییر دهم؟ چگونه می توانم سودمند کار کنم؟

این یک کتاب تمرین است، می‌توانید مدل‌ها را تکثیر کنید، آنها را پر یا حدف کنید و توسعه و بهبود دهید. اگر بخواهید آماده یک ارائه یا هدایت جلسه بررسی عملکرد سالانه شوید یا تصمیم سختی پیش روی شما قرار دارد یا یک مسئله بغرنج را پشت سر گذاشته‌اید، یا اگر بخواهید ایده تجاری خود را ارزیابی کنید یا خودتان را بهتر بشناسید این کتاب به شما کمک می کند. مدل های این کتاب معیارهای ساده‌سازی، تجمیع، بصری و روشمند را در خود دارند.

عناوین اصلی کتاب عبارتند از: چگونه خود را بهبود دهیم؟ چگونه خود را بهتر درک کنیم؟ چگونه دیگران را بهتر درک کنیم؟ چگونه دیگران را بهبود دهیم؟

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است.

این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.

 ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۶۴۲ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۴۵۸۱ عنوان کتاب فارسی، ۲۳۷۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۳۵۰ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد؛ همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می‌توانند به سایتhttp://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۶۲-۸۴۰۸۳۱۶۱ تماس بگیرند.

آدرس کتابخانه: میدان ونک خیابان ملاصدرا نرسیده به پل کردستان پلاک ۲۷ ساختمان شماره ۲ سازمان بورس.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری