تالار

شرکت سرمایه گذاری شاهد با توجه به اطلاعات و صورت های مالی یکساله خود، در پرتفوی شرکت های پذیرفته شده در بورس رشد یک هزار و ۱۷۹میلیارد و ۴۷۹میلیون ریالی را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری شاهد در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸، سود هر سهم را ۲۴۴ریال اعلام کرد.

در این گزارش سود عملیاتی «ثشاهد» مبلغ ۶۳۷میلیارد ریال، سود خالص مبلغ ۶۶۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره مبلغ یک هزار و ۳۷۶میلیارد ریال اعلام شده است.

این شرکت در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از رشد یک هزار و ۱۷۹میلیاردو ۴۷۹میلیون ریالی خبر داد و بهای تمام شده را با افزایش ۴۵۵میلیارد و ۶۰۴میلیون ریالی مبلغ یک هزار و ۸۶۰میلیارد و ۷۶۶میلیون ریال اعلام کرد. ارزش بازار این پرتفوی با رشد یک هزار و ۲۱۲میلیارد ریالی به ۳هزار و ۴۰میلیارد ریال رسید.

«ثشاهد» در مدت مورد گزارش کل مبلغ واگذاری های خود را یک هزار و ۱۰میلیارد ریال اعلام کرد و سود این واگذاری ها را ۳۷۷میلیارد و ۷۶۶میلیون ریال منتشر کرده است. همچنین کل مبلغ بهای تمام شده پذیرفته شده در بورس این شرکت به یک هزار و ۸۸میلیارد و ۱۳۳میلیون ریال رسیده است.

این شرکت در تشریح اهداف خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده است که با توجه به کسب بیشترین بازده و سیاست هایی همچون اصلاح ساختار مالی با هدف افـزایش سهم سرمایه گذاری های کوتاه مدت در دارایی های جاری و بهره مندی از فرصت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه، در پرتفوی سهام شرکت اصلاحاتی به عمل آمده است .

شرکت سرمایه گذاری شاهد، اصلاح ترکیب سود عملیاتی را در دستور کار دارد. با توجه به تغییرات قابل توجه در دارایی های شرکت و افزایش سرمایه گذاری های کوتاه مدت، شرکت در نظر دارد، با تمرکز بر ترکیب سود عملیاتی میزان سهم سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت های بورسی را حفظ کند. علاوه بر این دستیابی سریع و دقیق و آسان جهت تعیین NAV نیز یکی دیگر از اهداف این شرکت است .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع