افزایش سرمایه

شرکت های سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در اطلاعیه ای اعلام کردند که افزایش سرمایه خود را در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رساندند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت شرکت سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر در اطلاعیه ای اعلام کرد که افزایش سرمایه ۷۷درصدی خود را به ثبت رسانده است.

«وتوس» براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۰اسفند۱۳۹۷ افزایش سرمایه شرکت را از مبلغ ۹۰۰میلیارد ریال به‌مبلغ یک هزار و ۶۰۰میلیارد ریال معادل ۷۷درصد به ثبت رسانده است. این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ تامین می شود و در تاریخ ۱۳مهر۱۳۹۸ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات اعلام کرد سرمایه خود را معادل ۱۸ درصد افزایش داده و این اقدام را به ثبت رسانده است.

«ومعادن» براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۱فروردین۱۳۹۸ افزایش سرمایه خود را از مبلغ ۳۴میلیارد و ۱۱۸میلیارد و ۳۸۹میلیون ریال به ‌مبلغ ۴۰هزار و ۳۰۰میلیارد ریال معادل ۱۸درصد افزایش داده است. این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی در تاریخ ۱۳مهر۱۳۹۸ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع