نیرو کلر

شرکت نیرو کلر در صورت های مالی ۱۲ماهه خود از سود سازی یک هزار و ۲۵۴ریالی برای هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت نیرو کلر در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱مرداد۱۳۹۸ برای هرسهم یک هزار و ۲۵۴ریال سود ساخت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۳۲درصد افزایش یافته است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را با رشد ۳۰۶درصدی مبلغ ۷۳۰میلیارد ریال، سود خالص را با ۲۳۱درصدی مبلغ ۶۲۶میلیارد ریال  و سود انباشته پایان دوره را با رشد ۱۹۴درصدی مبلغ ۶۵۱میلیارد ریال اعلام کرده است.

«شکلر» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که با توجه به راه اندازی خط جدید این واحد انتظار افزایش تولید محصولات واحد یزد در سال مالی آتی می رود که موجب افزایش فروش و سود آوری واحد یزد می شود و نسبت به بررسی بازارهای داخل و خارج کشور بررسی های لازم صورت پذیرفته است.

علاوه بر این با توجه به کاهش نرخ مواد اولیه، اسید استیک، آهن قراضه، آهک، مواد پلی اتیلن، کرایه حمل (نمک)، پیش بینی می شود قیمت تمام شده محصولات تغییر قابل توجهی نداشته باشد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود اعلام کرده است که ادامه طرح توسعه اسید کلریدریک با هدف افزایش ظرفیت واحد از ۷۵ تن در روز به ۱۵۰تن در روز و ادامه طرح توسعه آب ژاول با هدف افزایش ظرفیت واحد از ۶۰ تن در روز به ۹۰ تن در روز در دست اقدام است. همچنین تهیه طرح مقدماتی توسعه و افزایش ظرفیت واحد پرکلرین به ظرفیت ۱۵ تن در روز است و طرح های در دست اقدام نیز شامل واحدهای اسید کلریدریک، آب ژاول، MCA و CMC مطابق پیش بینی ها است و  تفکیک حقوقی کارخانه یزد از کارخانه اصفهان که مقدمات آن در حال انجام است.

«شکلر» اقدامات لازم جهت کسب تندیس واحد نمونه کیفیت از طرف موسسه استاندارد را انجام داده است و با توجه به حساسیت های منطقه ای رعایت کامل موارد زیست محیطی و اخذ مجوز صنعت سبز، افزایش صادرات شرکت بدلیل رقابتهای داخلی و جلوگیری از کاهش قیمت ها و انعقاد قرارداد برق دایم شرکت و پیگیری لازم جهت افزایش برق کارخانه از ۱۲ مگاوات به ۱۵ مگاوات پیگیری طرح ایمن سازی مخازن کلر مایع در دست اقدام است که شامل ساخت مخزن بتنی ۶۰ متر مکعبی جهت جمع آوری نشتی احتمالی مخازن کلر مایع در مواقع اضطراری، محصور کردن محوطه مخازن کلر مایع  و پیگیری دو مداره کردن خط برق۲۰ کیلو ولت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع