پمپ سازی ایران

شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران در صورت های مالی ۱۲ماهه خود را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۶۳۸ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را ۲۲۴میلیارد ریال، سود خالص را ۳۰۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را۳۰۷میلیارد ریال اعلام کرده است.

«تپمپی» در گزارش منتشر شده پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس با رشد ۵میلیارد و ۱۷۱میلیون ریال همراه شد. از سوی دیگر در پرتفوی بورسی این شرکت ارزش بازار آن با رشد ۲میلیارد و ۷۸۴میلیون ریالی به ۷میلیارد و ۲۷۴میلیون ریال رسید.

این شرکت کل مبلغ واگذاری دوره یکساله را ۱۹میلیارد و ۷۷میلیون ریال اعلام کرد و سود این واگذاری را ۱۷میلیارد و ۱۷۴میلیون ریال منتشر کرد. کل بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده نیز ۱۲۲میلیون ریال منتشر شده است.

«تپمپی» در این گزارش یکی از برنامه های با اهمیت خود برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۹ را تکمیل آزمایشگاه های تست پمپ با ظرفیت تا ۸مگاوات اعلام کرد همچنین قصد دارد کوشش بیشتری جهت حضور در بازار پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی داشته باشد تا بتواند قراردادهای با اهمیت اخذ کند. علاوه بر این با بالا بردن ظرفیت تولید در شرکت های زیر مجموعه، بهینه سازی و نوسازی ماشین آلات تولیدی علی الخصوص در شرکت نوید موتور از برنامه های با اهمیت مجموعه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع