.

رویداد FinWay به عنوان رویدادی آموزشی در حوزه آموزش فناوری‌های مالی (فین‌تک) و در قالب ۱۰ کارگاه تخصصی طی پاییز سال ۹۸ در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ،  این رویداد جامع آموزشی با معرفی و تشریح مفاهیم و عناصر مرتبط با حوزه فین‌تک به معرفی و تحلیل پیشران‌ها و فناوری‌های محوری و نمونه‌کاوی کسب‌وکارهای مطرح فین‌تک در دنیا پرداخته و با تحلیل روندهای فناوری‌های مالی در جهان و ایران به تشریح فرصت‌ها و چالش‌های توسعه این حوزه در کشور می‌پردازد.

هدف از برگزاری این رویداد، معرفی جامع بخش‌های مختلف حوزه فناوری‌های مالی به شرکت‌کنندگان از گروه‌های مختلفی همچون دانشجویان، کارآفرینان، فعالان صنعت مالی، مشاوران، متخصصان و دیگر علاقه‌مندان به حوزه نوآوری‌های مالی است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در این رویداد با جدیدترین نوآوری‌ها و فناوری‌ها در حوزه خدمات مالی آشنا شده و توانایی و دانش خود را برای فعالیت در این حوزه ارتقا دهند.

 این رویداد از ۱۰ کارگاه آموزشی با عناوین کارگاه جامع FinTech جلسه اول، کارگاه جامعFinTech  جلسه دوم، کارگاه BankTech، کارگاه PayTech، کارگاه WealthTech، کارگاه LendTech، کارگاه LendTech، کارگاه CryptoCurrency، کارگاه PFM و کارگاه RegTech تشکیل شده است.

در طول این رویداد، ضمن آموزش هر کدام از مباحث بالا، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود با بهره‌مندی از حضور متخصصان و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف فین‌تک و با شنیدن داستان کسب‌وکارهای حوزه فین‌تک از زبان مدیران استارتاپ‌های موفق این حوزه با چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکارهای فین‌تک در ایران آشنا شوند.

تا کنون دو کارگاه از رویداد فین‌وی برگزار شده و در ادامه این رویداد که تا پایان آذر ادامه دارد به زودی سومین کارگاه با عنوان BankTech با موضوع بررسی جدیدترین نوآوری‌ها در حوزه بانکداری در ۲۵ مهرماه برگزار خواهد شد که جزئیات آن در لینک evand.com/events/banktech-workshop قابل مشاهده است.

علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه‌های آموزشی FinWay با استفاده از کد تخفیف ۴۰ درصدی finstars می‌توانند از طریق لینک https://evand.com/events/finway در این کارگاه‌ها ثبت نام کنند.

همچنین اطلاعات بیشتر در مورد تمامی کارگاه‌ها در پایگاه اینترنتی به نشانی http://finway.ir/  ارائه شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس