نوش

شرکت نوش مازندران در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود هرسهم را ۲۸۵ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت نوش مازندران در اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۲۸۵ریال اعلام کرد.

این شرکت ۵۰میلیارد ریالی، سود عملیاتی دوره مورد گزارش را ۱۱میلیارد و ۹۹۶میلیون ریال، سود خالص را ۱۴میلیارد ریال و سود انباشته را ۳۵میلیارد و ۴۳۲میلیون ریال منتشر کرده است.

در شرکت اصلی سود هرسهم ۳۳۰ریال اعلام شده است. همچنین سود عملیاتی آن ۱۲میلیارد ریال، سود خالص را ۱۶میلیارد ریال و سود انباشته ۲۰میلیارد ریال رقم خورده است.

«غنوش» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که با توجه به فروش موجودی های اول دوره در ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ در ۳ماهه سوم فروش شرکت تغییر نخواهد داشت اما با شروع تولید در ۳ماهه چهارم پیش بینی می شود ضمن تولید ۳۰۰تن کنسانتره فروش مقدار ۲۰۰تن دیگر ازتولید سالجاری در۶ ماهه دوم تحقق یابد.

از سوی دیگر آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۶۰۰درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت و سود انباشته مطابق اعلام حسابرس مستقل و بازرس قانونی، بررسی شده و تهیه گزارش مربوط به این امر در دست اقدام نهایی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع