معتمد

به استناد مصوبه شماره ۶۰۰ هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، به تاریخ هفدهم مهر ماه صندوق‌ های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط مجاز هستند حداکثر ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق را در بازار پایه فرابورس ایران سرمایه‌گذاری کنند.

محمدرضا معتمد، مدیر نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن بیان مطلب فوق به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت:  به توجه به مصوبه سازمان بورس، صندوق‌های سرمایه‌گذاری می توانند با اصلاح نصاب ها و اساس نامه حداکثر ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق را در بازار پایه فرابورس ایران سرمایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه مصوبه مذکور چهارشنبه هفدهم مهر ماه از سوی هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد، گفت: روز یک شنبه بیست و یکم مهر ماه نیز مدیریت نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغیه امکان سرمایه گذاری صندوق ها در بازار پایه فرابورس را منتشر کرد.

مدیر نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار افزود افزود: با این مصوبه مدیران سرمایه گذاری ما می توانند با بررسی، تحلیل و مطالعه به بازار پایه وارد شوند و حضور صندوق ها در این بازار به مدیریت ریسک کمک می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه