صندوق

شرکت سرمایه گذاری سامان مجد، سهامدار فولاد خوزستان در راستای توسعه صندوق های بازارگردانی تصمیم به راه اندازی این صندوق کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز راه اندازی صندوق اختصاصی بازارگردانی فولاد خوزستان را صادر کرد و از این پس معاملات سهام این شرکت به طور اختصاصی توسط صندوق «اکسیر سودا» و با عاملیت کارگزاری بانک پاسارگاد بازارگردانی می شود.
 محمد مهدی مومن زاده، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری «سامان مجد» با اعلام این خبر گفت: صندوق بازارگردانی «اکسیر سودا» به مدیریت گروه خدمات بازار سرمایه جهت بازارگردانی این شرکت، مجوز های لازم را از سازمان بورس دریافت کرده است.
مومن زاده با اشاره به نقش این صندوق ها در تأمین و تزریق نقدینگی های جدید و افزایش نقدشوندگی و روان شدن معاملات سهام شرکت ها خاطر نشان کرد: علاوه بر مزایای تأسیس صندوق های بازارگردانی برای کلیت بازار، می‌توان به موضوع سودآوری این صندوق ها برای مدیران و موسسان آن نیز اشاره کرد؛ بطوریکه علاوه بر تخفیف ٨٠ درصدی که برای کارمزد ارکان و کارمزد کارگزاری ها در نظر گرفته شده است، راه اندازی این صندوق ها برای موسسان آنها نیز درآمد مطلوبی را در پی خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه