پرتفوی، آمار، افزایش

مجتمع کشت و صنعت چین چین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۶۵ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۷۶ ریال اعلام شده بود، افزایش ۷۷ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مجتمع کشت و صنعت چین چین با سرمایه ۱۸۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

مجتمع کشت و صنعت چین چین در دوره یاد شده، مبلغ ۱۱۹ میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۶۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۷ درصدی برخوردار است.

مجتمع کشت و صنعت چین چین در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۸۰ درصدی را به ثبت رسانده است و با در نظر گرفتن این موضوع، در هر سهم خود افزایش ۷۷ درصدی را اعلام کرده است. همچنین این شرکت افزایش ۱۳۴ درصدی در فروش را از جمله دلایل اصلی افزایش 218 سود خالص اعلام کرده است.

"غچین" در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به خرداد ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۷ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۷۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع