دارو

شرکت سبحان دارو در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه برای هرسهم ۴۷۸ریال سود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سبحان دارو در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ برای هرسهم ۴۷۸ریال سود ساخت.

این شرکت در دوره مورد گزارش سود عملیاتی خود را ۷۴۰میلیارد ریال و سود خالص را ۴۹۲میلیارد ریال منتشر کرده است. همچنین سود انباشته در این دوره را ۵۳۵میلیارد ریال اعلام کرد.

در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه برای دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ نرخ فروش محصولات براساس آخرین قیمت های اخذ شده از سازمان غذا و دارو که قیمت های سال ۱۳۹۷ است لحاظ شده است. همچنین نرخ های مواد مربوط به خریدهای داخلی ۱۵درصد افزایش به نسبت نرخ سال مالی ۱۳۹۷ لحاظ شده است.

«دسبحان» در تشریح برنامه های شرکت جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرد که طرح توسعه بسته بندی جامدات که قسمتی از پروژه تجهیز جامدات و همچنین نصب و را اندازی اتاق آبساز که بحشی از پروژه خرید ماشین آلات و تجهیزات به شمار میرود تا پایان سال جاری به پایان برسد.

این شرکت پیگیری مستمر جهت وصول مطالبات و تامین نقدینگی جهت خرید مواد اولیه صورت می گیرد که از برنامه های با اهمیت شرکت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع