چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود هرسهم را ۷۹۶ ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۸ سود هرسهم را ۷۹۶ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۲۴هزار و ۴۰۹میلیارد ریال و سود خالص را ۲۶هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده است. همچنین سود انباشته این دوره «کچاد» به ۳۲هزار و  ۱۴۲میلیارد ریال منتشر کرد.

«کچاد» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که در سال ۱۳۹۸ شرکت برنامۀ تولید کنسانتره تر به میزان ۹میلیون و ۱۰۰هزار تن، تولید ۵۰۰هزار تن محصول سنگ آهن دانه بندی، تولید ۳میلیون و ۷۰۰هزار تن گندله، تولید یک میلیون و ۲۵۰هزار تن آهن اسفنجی و تولید یک میلیون تن شمش فولاد را پیش بینی کرده است.

همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۸ فروش ۵میلیون و ۶۰۰ هزار تن کنسانتره تر (معادل ۵ میلیون و ۶۸ هزارتن کنسانتره خشک) فروش ۳۷۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی ، فروش ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی و فروش یک میلیون تن شمش فولاد را هدف گذاری کرده است که از مجموع تولید کنسانتره تر تولیدی در سال ۱۳۹۸ ، مقدار ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن، به همراه ۲۰۰ هزار تن کنسانتره بازیافتی خریداری جهت تولید گندله به کارخانۀ گندله سازی منتقل و از مجموع ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندله تولیدی ، ۱ میلیون و ۷۵۰ تن برای تولید آهن اسفنجی به کارخانه آهن اسفنجی انتقال می شود.

عمده تولید آهن اسفنجی در سال ۱۳۹۸، برای تولید شمش فولاد در کارخانۀ فولاد مصرف می شود. برق تولیدی نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی شرکت مطابق تعرفه های وزارت نیرو به شرکت مدیریت برق کشور فروخته می شود.

همچنین در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه نرخ فروش محصولات داشته اعلام شده است که نرخ فروش محصولات کنسانتره و گندله تا تاریخ ۳۱تیر۱۳۹۸، همانند سال ۱۳۹۷ تابعی از میانگین قیمت فروش شمش فولاد خوزستان (فروش کنسانتره به شرکت فولاد مبارکه معادل ۵/۱۴ درصد و فروش کنسانتره به شرکت فولاد خوزستان ۱۵ درصد و فروش گندله ۵/۲۳ درصد قیمت شمش مزبور) در ادوار سه ماهۀ فصلی است.

همچنین از تاریخ یکم مرداد ۱۳۹۸ نرخ فروش کنسانتره به شرکت فولاد مبارکه و شرکت فولاد خوزستان معادل ۱۶ درصد قیمت شمش شـرکت فولاد خوزستـان در ادوار سـه ماهه با خریداران تفاهم شده است.

نرخ فروش محصولات دانه بندی از مزایده های برگزار شده و قیمتهای مشابۀ رایج در بازار و نرخ فروش شمش فولاد از شرایط عرضه و تقاضای بازار (داخلی و یا بین المللی) و نرخ فروش برق از تعرفه های وزارت نیرو تبعیت می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع