صنايع دارويي

شرکت پارس دارو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۱۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۳۲ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۶۱ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پارس دارو با سرمایه ثبت شده ۲۱۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پارس دارو در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۳ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۹۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از ۱۶۱ درصدی برخوردار است.

شرکت پارس دارو در سال مالی جاری سرمایه خود را ۱۵۰ درصد افزایش داده است و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، در هر سهم خود افزایش ۱۶۱ درصدی را نشان داده است. این شرکت افزایش ۱۰۰ درصدی در فروش را از جمله دلایل اصلی افزایش ۵۵۳ درصدی در سود خالص اعلام کرده است.

"دپارس" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۵۳ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع