شرکت کشاورزي و دامپروري مگسال

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود هر سهم را ۳۳۹ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هر سهم را ۳۳۹ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹۴درصد افزایشی شده است.

این شرکت سود عملیاتی دورده مورد گزارش را با افزایش ۹۸درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته مبلغ ۱۱۶میلیارد ریال و سود خالص را با افزایش ۹۳درصدی مبلغ ۱۰۱میلیارد ریال منتشر کرد. از سوی دیگر سود انباشته دوره ۶ماهه این شرکت به ۱۰۴میلیارد ریال رسیده است.

«زمگسا» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که اهداف و راهبرد مدیریتی شرکت در دوره آتی تحت تاثیر شرایط حاکم بر بازار صنعت محصولات غذایی و کشاورزی و مخصوصا صنایع لبنیات قرار دارد. همچنین شرکت به دنبال تولید وفروش محصولات با حاشیه سود بالاتر و افزایش حجم ومبلغ فروش و همچنین شناسائی بازارهای مالی جدید و صادرات محصولات ساخته شده به کشورهای مختلف است.

این شرکت در سال۱۳۹۸ و به خصوص در دوره ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریو۱۳۹۸ اعلام کرده که قرار است واحدهای کشاورزی و دامپروری جدیدی به صنعت زراعت و خدمات وابسته اضافه شود. بنابراین درسال جدید نیز پیش بینی می شود تا شرکت های جدید دیگری به این صنعت اضافه شود که می تواند در تعیین نرخ فروش محصولات تاثیر گذار باشد.

«زمگسا» در این گزارش اعلام کرد که در صورت نیاز به افشای اطلاعات با اهمیت در ارتباط با ورود به بازارهای جدید لبنیات و همچنین توسعه صادرات دام به کشورهای مختلف دوره مالی مذکور شرکت مراتب را به نحو شایسته اطلاع رسانی خواهد کرد. در صورت نیاز به افشای اطلاعات با اهمیت در ارتباط با ورود به بازار های جدید لبنیات و همچنین توسعه صادرات دام به کشورهای مختلف دوره مالی مذکور شرکت مراتب را اطلاع رسانی خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع