لیزینگ خودرو غدیر

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه سود هر سهم را ۱۷۷ریال اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت لیزینگ خودرو غدیر در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۱۷۷ریال اعلام کرده است.

این شرکت سود عملیاتی را ۱۱۴میلیارد ریال، سود خالص را ۲۳۹میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره مبلغ ۱۳۳میلیارد ریال اعلام کرد.

«ولغدر» در تشریح اهداف خود در خصوص منابع و مصارف اعلام کرد که در نظر دارد که با در نظرگرفتن منابع و ریسک ها و افزایش وصول مطالبات به ویژه معوقات سنواتی و تامین منابع و مذاکره به منظور اخذ قراردادهای جدید در جهت گسترش عملیات لیزینگ اقدام کند و با حفظ جایگاه بورس و ارتقای آن با توجه به عملکرد شرکت، هر چه بیشتر در راستای تحقق اهداف سازمان و سهامداران گام بردارد.

این شرکت در آوردی که از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی برای دوره ۳ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ دارد اعلام کرد اولویت تامین منابع مالی از طریق کاهش مطالبات معوق و بهره گیری از منابع داخلی است. در صورت لزوم و عدم کفایت تامین مالی از منابع داخلی، تامین مالی از طریق بانک ها در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این با توجه به اینکه بخش عمده ای از قرارداد های این شرکت طی مدت باقی مانده از سال مالی جاری سررسید خواهد شد شرکت قادر خواهد بود از محل منابع داخلی در راستای گسترش فعالیت های عملیاتی خود گام بردارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع