اعتلا البرز

شرکت سرمایه گذاری اعتلا البرز در صورت وضعیت پرتفوی بورسی خود در صورت های میان دوره ای ۶ماهه از رشد یک هزار و ۶۰۸میلیارد و ۸۲۶میلیون ریالی آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری اعتلا البرز در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم ۴۸۵ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۳۸۷میلیارد ریال، سود خالص را ۳۸۷میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۶۲۹میلیارد ریال اعلام کرده است.

«اعتلا» در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از رشد یک هزار و ۶۰۸میلیارد و ۸۲۶میلیون ریالی آن طی ۶ماه فعالیت خبر داد. در این گزارش بهای تمام شده این پرتفوی را با افزایش ۱۴۰میلیارد و ۲۷۱میلیون ریالی مبلغ یک هزار و ۴۱۴میلیارد ریالی را منتشر کرده است. همچنین ارزش بازار آن را با افزایش یک هزار و ۴۵۴میلیارد ریالی به مبلغ ۳هزار و ۲۲میلیارد ریال رسیده است.

در گزارش ۶ماهه این شرکت کل مبلغ واگذاری سهام واگذار شده در این دوره را ۸۵۴میلیارد و ۳۶۸میلیون ریال منتشر کرده و سود این واگذاری را ۲۳۳میلیارد و ۵۶۶میلیون ریال اعلام کرده است. از سوی دیگر کل مبلغ سهام خریداری شده در این دوره را ۷۶۱میلیارد و ۷۳میلیون ریال اعلام کرد.

«اعتلا» در تشریح اهداف خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده است که با توجه به شرایط بازار، در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۸ سهم سرمایه گذاری در سهام در پرتفوی شرکت افزایش یافت تا از فرصت های بازار سرمایه و رشد قیمت ها استفاده شود. این رویه مادامی که چشم انداز بازار مثبت باشد، ادامه خواهد یافت و در صورت تغییر شرایط، متناسب با شرایط ترکیب پرتفوی تغییر خواهد کرد.

این شرکت در حالی طی کردن فرآیند افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی است. این افزایش سرمایه از مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال به ۸۰۰ میلیارد ریال در تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ توسط مجمع عمومی فوق العاده شرکت به تصویب رسید. مرحله پذیره نویسی حق تقدم های ناشی از افزایش سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی شرکت انجام شده است و در مرحله اخذ مجوز پذیره نویسی عمومی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع