تالار

شرکت های نوش مازندران و کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در گزارشی به تشریح وضعیت افزایش سرمایه خود پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت نوش مازندران اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی خود را نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه را منتشر کرد.

«غنوش» اعلام کرده است که قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۵۰میلیارد ریال به مبلغ ۳۵۰میلیارد ریال معادل ۶۰۰درصد افزایش دهد که قرار است از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها تامین شود و به منظور اصلاح ساختار مالی و رعایت حداقل سرمایه ثبت شده ارائه می شود.

گفتنی است؛ انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

از سوی دیگر شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت اعلام کرد که قصد دارد پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۰درصدی را به مجمع عمومی فوق العاده ارایه دهد.

«زکشت» اعلام کرد که سرمایه خود را از مبلغ ۲۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۳۰۰میلیارد ریال معادل ۵۰درصد افزایش دهد. این افزایش سرمایه از محل سود انباشته تامین می شود و به منظور اصلاح ساختار مالی و کاهش ریسک مالی ترازنامه، تامین بهتر سرمایه در گردش مورد نیاز به منظور کنترل بهتر قیمت نهاده ها، بهبود نسبت مالکانه و ارتقای جایگاه شرکت در صنعت کشاورزی و دامپروری، جبران مخارج سرمایه ای انجام شده بابت پروژه افزایش ظرفیت دام مولد و ایجاد شرایط برای ادامه رشد طبیعی گله که در تاریخ ۲۵مهر۱۳۹۸ به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارایه می شود.

گفتنی است؛ انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع