شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشورری

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۷ هزار و ۷۴۲ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال به ۱۳۱ هزار و ۷۲۸ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۸ هزار و ۶۹۰ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۲۳ هزار و ۹۸۵ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۷۵ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال به ۱۹ هزار و ۶۵ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با افزایش ۷ هزار و ۷۴۲ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال معادل ۱۳۱ هزار و ۷۲۸ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصندوق" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۳۴ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال به مبلغ ۶۶۹ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۶۵ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۰۹ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع