صورت های مالی

شرکت‌های داروسازی کاسپین تامین، سیمرغ، مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، سیمان لار سبزوار و قند نیشابور با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داروسازی کاسپین تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود مبلغ ۳۴۱ میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال درآمد داشته است.

"کاسپین" براساس عملکرد ۷ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۸۰ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۷۸ درصدی را نشان می‌دهد.

درآمد ۱۰ ماهه "سیمرغ" ۵۵ درصد افزایش یافت

شرکت سیمرغ در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۵۲۰ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال درآمد داشته است.

"سیمرغ" براساس عملکرد ۷ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۴ هزار و ۵۷۶ میلیارد و ۶۴۱ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از افزایش ۵۵ درصدی دارد.

افزایش ۲۵ درصدی در درآمد "حپترو"

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۲۶ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال درآمد داشته است.

"حپترو" براساس عملکرد ۷ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۴۲۴ میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب درآمد ۶۹ میلیارد ریال "سبزوا" طی یک ماه

شرکت سیمان لار سبزوار در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۶۹ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

درآمد "سبزوا" در یک ماه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۸۲ درصدی دارد.

افزایش ۲۹۵ درصدی در درآمد ۷ ماهه "دارو"

شرکت قند نیشابور در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۲۴۰ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال درآمد داشته است.

درآمد "قنیشا" در یک ماه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۲۹۵ درصدی دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع