تالار

در پایان معاملات هفته منتهی به ۸ آبان ماه ۹۸، شاخص کل در مقایسه با هفته قبل با ۱.۲۶ دردصد افزایش به ۳۰۹۶۶۱ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در پایان معاملات هفته منتهی به ۸ آبان ماه ۹۸، شاخص کل هم وزن با  ۴.۶۲ درصد افزایش در قیاس با هفته کاری پیش از آن  به ۸۴۵۶۲  واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۲۶۱۸ واحد افزایش به رقم ۲۲۵۸۷۵   واحد رسید و شاخص بازار دوم با ۸۶۵۹ افزایش عدد ۶۲۷۷۸۱ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱.۱۷ درصد و شاخص بازار دوم با  ۱.۴۰ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

در سه روز کاری هفته یاد شده، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۳۰۹۱۸ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۴۰ درصد کاهش یافت.

در ضمن تعداد ۷۰۸۲ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۱۵۶ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب  ۴۱ درصد و  ۱۲.۸درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که  تعداد ۳۱۷ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۳۲۳۹  میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و هرکدام به ترتیب با ۴۰ و ۴۱ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۵۰ میلیارد ریال معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار