ملی صنایع مس ایران

شرکت ملی صنایع مس ایران گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰مهر۱۳۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت ملی صنایع مس ایران در گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰مهر۱۳۹۸ به فروش ۲۰۲هزار و ۶۹۵تنی انواع محصولات خود اشاره کرد و مبلغ فروش آن را طی مدت مورد گزارش ۱۷هزار و ۲۳۴میلیارد و ۹۵۵میلیون ریال اعلام کرده است.

این شرکت در فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ مبلغ فروش خود را ۱۵هزار و ۹۳۴میلیارد و ۴۹۴میلیون ریال اعلام کرده بود.

فملی در مهرماه ۵۲هزار و ۱۵۷تن کنسانتره مس، ۱۳هزار و ۴۹۱تن کاتد، ۱۸۱تن مفتول، بیلت و اسلب و ۴۲۳تن کنسانتره مولیبدن تولید کرده و فروخته است. علاوه بر این میزان فروش کنسانتره طلا و نقره ۴۴تن، سنگ سولفور ۱۱۸هزار و ۷۱۶تن، اسید سولفوریک ۱۲هزار و ۱۳۵تن و سایر محصولات ۵هزار و ۵۴۸تن اعلام شده است.

این شرکت اعلام کرده است که از مبلغ کل فروش مهر۱۳۹۸، مبلغ فروش خارجی به مبلغ ۹هزار و ۳۵۰هزار و ۶۴میلیون ریال معادل ۸۴میلیون و ۴۲۰هزار و ۸۰۹دلار بابت ۳هزار و ۳۷۴تن کاتد و ۵۱هزار و ۶۶۳تن کنسانتره و ۲۲تن اکسید مولیبدن بوده و فروش داخلی بابت مهر۱۳۹۸ مبلغ ۷هزار و ۸۸۴میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال است.

همچنین از مبلغ کل فروش تا پایان مهر ماه ۱۱۷هزار و ۵۱۱میلیارد و ۵۵۶میلیون ریال مبلغ فروش خارجی ۶۰هزار و ۶۸۳میلیارد و ۶۲۱میلیون ریال معادل ۵۴۰میلیون و ۶۱۸هزار و ۵۰۸دلار بابت ۵۵هزار و ۶۳۴تن کاتد و۱۶۶هزار و ۱۵۳تن کنسانتره و ۵۷۰تن اکسید مولیبدن بوده و مبلغ فروش داخلی ۵۶هزار و ۸۲۷میلیارد و ۹۳۵میلیون ریال است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع