قیام اصفهان

شرکت کشت و دام قیام اصفهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۲۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۰۶ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۳۷ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کشت و دام قیام اصفهان با سرمایه ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت کشت و دام قیام اصفهان در دوره یاد شده، مبلغ ۳۵۳ میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۲۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۷ درصدی برخوردار است.

شرکت کشت و دام قیام اصفهان افزیش ۵۹ درصدی فروش و همچنین شناسایی ۴۶ میلیارد ریال سایر درآمدهای غیر عملیاتی ـ اقلام متفرقه را از جله دلایل اصلی افزایش در سود هر سهم اعلام کرده است.

"زقیام" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۰۷ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۰۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت کشت و دام قیام اصفهان دلایل تغییرات اطلاعات واقعی دوره منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را شرح زیر اعلام کرد:

علت افزایش سود ناخالص عمدتاً افرایش فروش مقدار شیر، کود و تعداد گوساله نر و در راستای اهداف شرکت قیمت تمام شده نسبت به فروش افرایش کمتری داشته است که این امر باعث افزایش سود ناخالص و بالطبع آن افرایش سود خالص و .... می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع