.

اعضای جدید حقوقی هیات مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این شرکت انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی سمات، در این مجمع که عصر یکشنبه با حضور ۹۲ درصد سهامداران و در محل سالن اجتماعات شرکت سپرده گذاری مرکزی برگزار شد، بانک ملی و بورس انرژی ایران به عنوان اعضای جدید حقوقی هیات مدیره این شرکت برگزیده شدند.

ریاست این مجمع بر عهده محسن خدابخش نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار بود که در نهایت شرکت سرمایه گذاری صبا تامین و شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی انتخاب شدند.

هم اکنون حسین  فهیمی به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار، سعید رضوانی فرد به نمایندگی از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران و روح الله نجفی به نمایندگی از شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و هادی سالارخیلی به نمایندگی از بانک ملی اعضای هیات مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی هستند.

همچنین حسین سعیدی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذری صبا تامین از اعضای هیات مدیره سمات خارج و نماینده بورس انرژی به اعضای این هیات مدیره افزوده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه