داروسازی

شرکت داروسازی جابر ابن حیان در گزارش ۶ماهه خود از افزایش سودسازی رونمایی کرد و سود هرسهم خود را از ۱۰۹ریالی طی ۳ماه فعالیت به ۲۸۴ریال در ۶ماه رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داروسازی جابر ابن حیان در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۲۸۴ریال اعلام کرد که نسبت به دوره ۳ماهه قبلی خود رشد مطلوبی را به ثبت رساند.

این شرکت طی گزارش منتشر شده سود عملیاتی را ۳۶۱میلیارد ریال، سود خالص را ۲۱۹میلیارد ریال و سود انباشته را یک هزار و ۳۲۴میلیارد ریال اعلام کرده است.

«دجابر» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است افزایش تولید در سبد دارویی محصولات و تلاش در جهت تولید محصولات با بالاترین استاندارهای دارویی در دستور کار دارد.

این شرکت اطلاعات بهای تمام شده منوط به ترکیب تولید و فروش و نرخ ارز و مواد اولیه است که بر این اساس پیش بینی می شود کل عوامل بهای تمام شده (مواد ، دستمزد،سربار) در سال ۱۳۹۸، ۱۷درصد رشد خواهد داشت. همچنین تامین نقدینگی جهت خرید مواد اولیه و پی گیری مستمر جهت وصول مطالبات و برنامه ریزی خرید مواد اولیه خارجی جهت سال ۹۸، تولید محصولات جدید و آموزش پرسنل به منظور نگهداری نیرو متخصص و کارآمد. پرداخت به موقع سود سهام مصوبه مجمع به سهامداران و پیگیری وصول معوق و حقوقی شده ار اهداف مهم سال ۱۳۹۸ شرکت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع