دارو

شرکت داروسازی تولید دارو برای ۳۱شهریور۱۳۹۸، دوره ۶ماهه خود به ازای هرسهم ۳۰۲ریال سود اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گزارش ۶ماهه شرکت داروسازی تولید دارو منتشر شد. در این گزارش سود عملیاتی دوره منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ مبلغ ۲۶۸میلیارد ریال، سود خالص مبلغ ۱۱۱میلیارد ریال و سود انباشته مبلغ ۱۱۹میلیارد ریال اعلام شده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده دوره مالی ۳ماهه خود برای هرسهم ۶۴ریال سود محقق کرده بود اما در دوره ۶ماهه رقم این سود به ۳۰۲درصد افزایش یافته است.

در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه دارد اعلام شد که نرخ فروش محصولات براساس سیاستهای سازمان غذا و دارو تعیین می شود. همچنین مواد موثر بر اساس نرخ ارز دولتی و سایر مواد جانبی و بسته بندی از بازار داخلی تامین می شود که در صورت افزایش نرخ ارز دولتی مواد موثره با افزایش قیمت همراه خواهد شد در ضمن با توجه به اینکه مواد جانبی و بسته بندی از منابع داخلی خرید می شود پیش بینی شده که با افزایش قابل ملاحظه ای همراه باشد.

«دتولید» مانده تسهیلات دریافتی بلند مدت و کوتاه مدت در پایان دوره را بالغ بر ۶۸۲ میلیارد ریال است که تمام آن صرف سرمایه در گردش شده است. علاوه بر این برآورد می شود حجم تسهیلات مالی اعم از بلند مدت و کوتاه مدت تا پایان سال همچنان در سطح ۷۷۰ میلیارد ریال باقی بماند و حجم هزینه های مالی برای سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۱۶۷ میلیارد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع