بینالود

شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ماهه خود را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور در گزارش اخیر منتشر شده خود اعلام کرده است به ازای هرسهم ۳۶۱ریال سود محقق ساخته است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۸۷درصد افزایش داشته است.
همچنین این شرکت توانسته در گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ خود سود عملیاتی را ۱۱۳میلیارد ریال، سود خالص را ۱۴۴میلیارد ریال و سود انباشته را ۱۴۳میلیارد ریال عملیاتی کند.
اهداف اصلی «زبینا» افزایش تولید و عرضه محصول و بالابردن سهم شرکت در بازار، افزایش بهره وری منابع آب و خاک، بهبود شاخص های مالی و سودآوری و افزایش ثروت صاحبان سهام و توسعه صادرات و ورود به بازارهای بین المللی اعلام شده است.
این شرکت با توجه به مصوبه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت، نرخ فروش شیر خام به مبلغ ۲۳هزار و ۹۰۰ریال با چربی ۳/۲ درصد و بار میکروبی ۱۰۰هزار و تحویل درب دامداری افزایش یافته است پیش بینی می شود نرخ فروش محصولات طی دوره شش ماهه نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
در گزارش منتشر شده «زبینا» توضیحاتی را درخصوص تشریح برنامه های شرکت جهت تکمیل طرح های توسعه ارایه کرد. در این توضیحات به درصد پیشرفت فیزیکی طرح اشاره کرده که براساس خروجی نرم افزار کنترل پروژه MSP بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استخراج شده است، هزینه های انجام شده طرح از ابتدا تا کنون مبلغ ۸۲میلیارد و ۷۹۵میلیون ریال بوده که هزینه های مربوظ به کاشت به مبلغ ۵۵میلیارد و ۷۶۶میلیون ریال(شامل هزینه های خرید کود، بذر، سم، دستمزد، نگهداری و آبیاری) است که در سرفصل دارایی زیستی مولد طبقه بندی شده و مبلغ ۲۷میلیارد و ۲۹میلیون ریال مربوط به سیستم آبیاری باغ پسته بوده که در سرفصل دارایی ثابت مشهود طبقه بندی شده است از مبلغ ۸۲میلیارد و ۷۹۵میلیون ریال مبلغ ۲۴میلیارد و۹۰۰میلیون ریال ناشی از تسهیلات بلاعوض دریافتی از دولت، مبلغ ۲۹میلیارد و ۷۲۳میلیون ریال منابع داخلی، مبلغ ۲۸میلیارد و ۱۷۲میلیون ریال دریافتی از سهامداران است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع