بالک

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه اعلام کرد که به ازای هرسهم ۳۸۵ریال سود محقق ساخته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود عملیاتی را با رشد ۱۹۹درصدی نسبت به دوره مشابه مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال، سود خالص را با افت ۲۲درصدی مبلغ ۶۵میلیارد ریال و زیان انباشته را با رشد ۵۵درصدی مبلغ ۵۳میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت در گزارش منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ اعلام کرد که به ازای هرسهم ۳۸۵ریال سود محقق ساخته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲درصد کاهش یافته است.

«دبالک» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که تولید محصولات جدید، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر، کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده، بررسی و تحقیق بر روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید را در برنامه کاری خود دارد.

برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه دارد شامل افزایش متناسب با نرخ ارز مبادله ای از ۴۲هزار ریال به قیمت بالاتر نرخ فروش تغییر خواهد کرد. همچنین اطلاعات بهای تمام شده منوط به ترتیب تولید و فروش و نرخ ارز و نرخ خرید مواد اولیه است. در صورت عدم تغییر نرخ ارز و موارد مذکور انحراف با اهمیتی وجود نخواهد داشت و ترکیب فروش نیز عمدتا به تقاضای مشتریان دارد.

لازم به ذکر است؛ در برنامه های با اهمیت این شرکت به راه اندازی پلنت تولید B و افزودن محصول جدید به سبد محصولات اشاره شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع