.

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان در صورت پرتفوی بورسی خود برای دوره ۶ماهه از افزایش ۳۱۴میلیارد و ۲۷۴میلیون ریالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود هرسهم را ۴۷۹ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی طی مدت مورد گزارش را ۱۹۱میلیارد ریال، سود خالص را ۱۹۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۰میلیارد و ۶۴میلیون ریال منتشر کرده است.

از سوی دیگر «وگستر» در صورت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از افزایش  ارزش پرتفوی بورسی ۳۱۴میلیارد و ۲۷۴میلیون ریالی آن خبر داد. همچنین بهای تمام شده در این دوره با رشد ۵۷میلیارد و ۸۲۳میلیون ریالی به مبلغ ۴۴۸میلیارد و ۲۶۴میلیون ریال رسیده است. ارزش بازار پرتفوی بورسی آن نیز با رشد ۳۷۱میلیارد و ۶۳۹میلیون ریالی به مبلغ ۷۶۲میلیارد و ۵۳۸میلیون ریال ریال بالغ شده است.

«وگستر» در گزارش منتشر شده خود کل مبلغ واگذاری طی دوره مورد گزارش را ۷۹۵میلیاردو ۲۴۳میلیون ریال اعلام کرد که سود این واگذاری به ۱۸۱میلیارد و ۱۸۱میلیون ریال رسید. همچنین در این دوره سهام خریداری شده در بورس به مبلغ ۶۷۱میلیارد ریال رسید.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده است که با توجه به استراتژی هیات مدیره شرکت، تمرکز سرمایه گذاری از بلندمدت به کوتاه مدت صورت پذیرفته و این روند ادامه دارد. همچنین در برنامه های با اهمیت خود برای دوره مالی ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که قصد دارد فعالیت های مرتبط با موضوع اصلی شرکت یعنی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار را بیشتر از گذشته داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع