چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۱۵۱درصدی سودسازی خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اطلاعات و صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ با سرمایه ۴۴هزار میلیارد ریالی سود هرسهم را ۷۹۶ریال اعلام کرد.

این شرکت در اطلاعیه منتشر شده طی مقایسه ای که با مدت مشابه سال گذشته داشته است اعلام کرد که سود هرسهم را در این مدت با رشد ۱۵۱درصدی محقق ساخته است.

همچنین «کچاد» در گزارش منتشر شده ،سود عملیاتی را با رشد ۱۴۸درصدی مبلغ ۲۴هزار و ۴۰۹میلیارد ریال، سود خالص را با رشد ۱۵۱درصدی مبلغ ۲۶هزار و ۶۵۰میلیارد ریال و سود انباشته را با رشد ۱۱درصدی مبلغ ۳۲هزار و ۱۴۲میلیارد ریال اعلام کرده است.

در اهدافی که این شرکت تشریح کرده به برنامه تولید کنسانتره تر به میزان ۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تن در سال ۱۳۹۸ اشاره کرده است. همچنین در برنامه خود تولید ۵۰۰ هزار تن محصول سنگ آهن دانه بندی، تولید ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندله، تولید یک میلیون و ۲۵۰ هزار تن آهن اسفنجی و تولید ۱میلیون تن شمش فولاد را پیش بینی کرده است.

علاوه بر این «کچاد» در سال ۱۳۹۸ فروش ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کنسانتره تر (معادل ۵ میلیون و ۶۸ هزارتن کنسانتره خشک) فروش ۳۷۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی، فروش ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی و فروش ۱ میلیون تن شمش فولاد را هدف گذاری کرده است. از مجموع تولید کنسانتره تر تولیدی در سال ۱۳۹۸، مقدار ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن، به همراه ۲۰۰ هزار تن کنسانتره بازیافتی خریداری جهت تولید گندله به کارخانۀ گندله سازی منتقل و از مجموع ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندله تولیدی، یک میلیون و ۷۵۰ تن برای تولید آهن اسفنجی به کارخانه آهن اسفنجی انتقال می شود. عمدتاً تولید آهن اسفنجی در سال ۱۳۹۸، برای تولید شمش فولاد در کارخانۀ فولاد مصرف می شود.

از سوی دیگر برق تولیدی نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی شرکت مطابق تعرفه های وزارت نیرو به شرکت مدیریت برق کشور فروخته می شود.

در برنامه های با اهمیتی که این شرکت برای دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ دارد طی کردن مراحل ثبت افزایش سرمایه اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع