.

شرکت فرآوری زغال سنگ پرورده طبس در صورت های مالی ۶ماهه از تحقق سود ۴۲۳ریالی برای هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت فرآوری زغال سنگ پرورده طبس گزارش صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را منتشر کرد. این شرکت در گزارش ۳ماهه خود سود هرسهم را ۱۹۹ریال محقق ساخته بود و در گزارش ۶ماهه سود تحقق یافته را ۴۲۳ریال اعلام کرد که نسبت به ۳ماه فعالیت ابتدای سال مالی با رشد بیش از ۱۰۰درصدی همراه شده است.

این شرکت سود عملیاتی را ۱۴۰میلیارد ریال، سود خالص را ۱۵۲میلیارد ریال و سود انباشته را ۴۰۴میلیارد ریال اعلام کرده است.

«کپرور» در گزارش منتشر شده از فروش ۸۵هزار و ۷۲تنی محصولات خود به مبلغ ۸۸۲میلیارد و ۱۹۲میلیون ریالی خبر داد و سود ناخالص این دوره از محل فوق را ۱۵۶میلیارد و ۹۶۲میلیون ریال اعلام کرده است. از سوی دیگر این شرکت برای ۶ماهه دوم سال مالی پیش بینی کرده است که حجم فروش آن ۱۴۴هزار و ۹۲۸ تن به مبلغ یک هزار و ۳۷۶میلیارد و ۸۱۶میلیون ریال برسد.

شایان ذکر است؛ این شرکت دلایل تغییرات اطلاعات واقعی دوره منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را اعلام کرد که در آن به کاهش مقدار فروش کنسانتره زغالسنگ در ۶ماهه ابتدایی سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره دارد . همچنین افزایش قابل توجه بهای تمام شده در مقایسه با دوره مالی مشابه سال ۹۷ موجب کاهش سود عملیاتی نسبت به دوره مشابه سال قبل شده است. علت عمده افزایش بهای تمام شده نیز افزایش بهای زغال خام بر مبنای مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع