.

سازمان بورس و اوراق بهادار، مجوز افزایش سرمایه شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، «کاوه» اعلام کرد که براساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

سرمایه فعلی این شرکت ۱۱هزار میلیارد ریال است که قرار است با افزایش ۴هزار میلیارد ریالی به مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال برسد. این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین می شود و هدف آن تکمیل فاز دوم پروژه فولادسازی، بازیافت بخشی از مخارج انجام شده در سنوات قبل بابت فاز دوم فولادسازی، تکمیل پروژه تاسیسات جانبی و زیرساخت‌ها و تکمیل پروژه آب شیرین‌کن است.

از سوی دیگر شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها مجوز افزایش سرمایه خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد.

«وسکاب» با سرمایه ۵هزار میلیارد ریالی قصد دارد با افزایش یک هزار میلیارد ریالی، سرمایه خود را به ۶هزار میلیارد ریال برساند. این اقدام از محل سود انباشته و با هدف جبران مخارج سرمایه گذاری‌های صورت گرفته عملیاتی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع